Reklama

Włamanie do jubilera w Działoszynie: złodzieje ukradli biżuterię

Dziś w nocy, 10 lipca, ok. godz. 3:50 w sklepie jubilerskim w Działoszynie doszło do kradzieży z włamaniem. Sprawcy dostali się do lokalu, wybijając szybę w drzwiach wejściowych.

Łupem włamywaczy była biżuteria.

- Na miejscu prowadzone są czynności. Zabezpieczamy ślady, przesłuchujemy świadków, zabezpieczamy monitoring – mówi mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.

Sprawcy prawdopodobnie poruszali się ciemnym samochodem marki audi Q5.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości