Dziś w nocy, 10 lipca, ok. godz. 3:50 w sklepie jubilerskim w Działoszynie doszło do kradzieży z włamaniem. Sprawcy dostali się do lokalu, wybijając szybę w drzwiach wejściowych.
Łupem włamywaczy była biżuteria.
- Na miejscu prowadzone są czynności. Zabezpieczamy ślady, przesłuchujemy świadków, zabezpieczamy monitoring – mówi mł. asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Sprawcy prawdopodobnie poruszali się ciemnym samochodem marki audi Q5.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze