Reklama

Wpadł w poślizg i trafił w drzewo

Zbyt szybka jazda i trudne warunki na drodze spowodowały, że 43-latek stracił panowanie nad swoim pojazdem. Kierowcę przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło na odcinku drogi Pajęczno-Biała 25 stycznia o godz.: 13:30.
- Kierujący samochodem Toyota, 43-latek jadąc z Pajęczna w kierunku miejscowości Biała na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni - relacjonuje mł.asp. Marcin Pawełoszek, rzecznik KPP w Pajęcznie.
- Mieszkaniec Pajęczna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu , a następnie uderzył w przydrożne drzewo.
Kierowca został zabrany do szpitala. Na szczęście jego życiu ani zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości