Reklama

Wypadek czy kolizja: Zderzenie samochodów w Wojkowie

12 marca, tuż po godzinie 10, służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym w Wojkowie, gmina Błaszki, powiat sieradzki. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego.

Do akcji zadysponowano dwie Jednostki Ratowniczo – Gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej Sieradz oraz jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej. Łącznie interweniowało 12 strażaków.

Szczegóły zdarzenia przedstawia rzecznik prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.

- Kierujący toyotą 53-letni mężczyzna nie zachował środków ostrożności i uderzył w inny pojazd, którym kierował 38-latek. Obaj kierowcy są mieszkańcami powiatu sieradzkiego – informuje oficer prasowa KPP w Sieradzu asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.

Reklama

- Obaj kierowcy byli trzeźwi i posiadali uprawnienia – dodaje rzeczniczka.

Wstępne badanie lekarskie na miejscu zdarzenia wykluczyło u uczestników obrażenia skutkujące uszczerbkiem na zdrowiu powyżej siedmiu dni. Ostatecznie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości