12 marca, tuż po godzinie 10, służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym w Wojkowie, gmina Błaszki, powiat sieradzki. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja i zespół ratownictwa medycznego.
Do akcji zadysponowano dwie Jednostki Ratowniczo – Gaśnicze Państwowej Straży Pożarnej Sieradz oraz jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej. Łącznie interweniowało 12 strażaków.
Szczegóły zdarzenia przedstawia rzecznik prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.
- Kierujący toyotą 53-letni mężczyzna nie zachował środków ostrożności i uderzył w inny pojazd, którym kierował 38-latek. Obaj kierowcy są mieszkańcami powiatu sieradzkiego – informuje oficer prasowa KPP w Sieradzu asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka.
- Obaj kierowcy byli trzeźwi i posiadali uprawnienia – dodaje rzeczniczka.
Wstępne badanie lekarskie na miejscu zdarzenia wykluczyło u uczestników obrażenia skutkujące uszczerbkiem na zdrowiu powyżej siedmiu dni. Ostatecznie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze