Reklama

Wypadek drogowy we wsi Stolec: Hyundai wymusił pierwszeństwo na Hondzie

W niedzielę, 14 lipca, we wsi Stolec w gminie Złoczew doszło do poważnego wypadku drogowego. Hyundai wymusił pierwszeństwo na Hondzie, powodując zderzenie. Sprawdź szczegóły i informacje o stanie zdrowia uczestników.

Szczegóły wypadku drogowego w Stolcu

W niedzielę, 14 lipca, służby ratunkowe w Sieradzu odebrały zgłoszenie o wypadku drogowym, który miał miejsce we wsi Stolec w gminie Złoczew. Do zdarzenia doszło na drodze Szynkielów - Złoczew, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe: Hyundai i Honda Accord.

Okoliczności zdarzenia

Policjanci ze Złoczewa pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni kierowca Hyundaia wymusił pierwszeństwo na 63-letniej kobiecie kierującej Hondą Accord. W wyniku zderzenia kierująca Hondą doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Reklama

Reakcja służb ratunkowych

Na miejscu wypadku szybko pojawiły się lokalne służby ratunkowe. W akcji brały udział jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ze Stolca oraz Państwowej Straży Pożarnej z Sieradza. Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia, a Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił niezbędnej pomocy poszkodowanej kobiecie.

Ten poważny wypadek przypomina o konieczności zachowania ostrożności na drogach i przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę i uwagę, aby uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/07/2024 21:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości