Reklama

Wypadek na ul. Kościuszki. Ranny, z obrażeniami ciała, trafił do szpitala

35-letni rowerzysta został ranny w piątek 30 sierpnia po potrąceniu przez kierowcę samochodu osobowego, gdy przejeżdżał przez ulicę Kościuszki w Bolesławcu. Mężczyzna, z obrażeniami ciała, trafił do szpitala.

 

Do wypadku tego doszło po godz. 14.

- W toku wykonywanych czynności, mundurowi ustalili, że 35-latka, kierując volkswagenem passatem, podczas manewru skrętu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście jadącemu od strony Chróścina i doprowadziła do zdarzenia – informuje st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

Reklama

W wypadku tym ucierpiał 35-letni cyklista z powiatu człuchowskiego, w województwie pomorskim. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Oboje kierujący byli trzeźwi.

- Policjanci zabezpieczyli ślady, poddali oględzinom miejsce, gdzie doszło do wypadku oraz pojazdy uczestniczące – mówi dalej Piotr Siemicki. - Teraz, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Sprawczyni zdarzenia to mieszkanka powiatu wieruszowskiego.

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    DOMINIK - niezalogowany 2024-09-02 10:41:36

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości