Reklama

Śmiertelny wypadek pod Sieradzem - 63-latek uderzył autem w drzewo

63-letni mężczyzna zginął w sobotnim wypadku samochodowym w Bogumiłowie w gminie Sieradz. Auto, którym jechał, zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 26 sierpnia ok. godz. 18:20. 63-latek jechał remontowanym, wyłączonym z ruchu odcinkiem drogi. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i na zakręcie uderzył w drzewo.

- Pomimo podjętych na miejscu czynności reanimacyjnych, nie udało mu się przywrócić czynności życiowych - informuje podkom. Adam Dembiński z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek. Przede wszystkim powinniśmy stosować się do znaków i obowiązujących przepisów ruchu drogowego. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości