63-letni mężczyzna zginął w sobotnim wypadku samochodowym w Bogumiłowie w gminie Sieradz. Auto, którym jechał, zjechało z drogi i uderzyło w drzewo.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 26 sierpnia ok. godz. 18:20. 63-latek jechał remontowanym, wyłączonym z ruchu odcinkiem drogi. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem i na zakręcie uderzył w drzewo.
- Pomimo podjętych na miejscu czynności reanimacyjnych, nie udało mu się przywrócić czynności życiowych - informuje podkom. Adam Dembiński z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek. Przede wszystkim powinniśmy stosować się do znaków i obowiązujących przepisów ruchu drogowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze