Do groźnego zdarzenia drogowego doszło pomiędzy Przycłapami a Mierzycami w nocy z soboty na niedzielę. W pomoc medyczną ofiarom zaangażowane były trzy zespoły ratownictwa medycznego.
Jak informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, bmw oraz skoda octavia.
- Cztery osoby zostały zabrane do szpitala - podaje policjant.
Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili swoje czynności, trwa ustalanie przebiegu i przyczyn zdarzenia.
Do akcji zadysponowano cztery jednostki straży, dwie z JRG Wieluń oraz po jednej z OSP Mierzyce i OSP Wierzchlas.
Asp. Katarzyna Stefaniak z KPP w Wieluniu podaje, że do wypadku doszło ok. 2:30, kiedy 22-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, kierująca bmw, zjechała na przeciwległy pas jezdni i doprowadziła do czołowego zderzenia.
- Obydwoje kierujących było trzeźwych - dodaje policjantka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Już się znalazła hiena. Jakie przydatne informacje? Kontakt do firmy która dochodzi odszkodowań która zgarnia odszkodowanie a poszkodowany nic nie dostanie? Już ja znam takich cwaniaków z miodem w uszach.
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Już się znalazła hiena. Jakie przydatne informacje? Kontakt do firmy która dochodzi odszkodowań która zgarnia odszkodowanie a poszkodowany nic nie dostanie? Już ja znam takich cwaniaków z miodem w uszach.