Uwaga kierowcy. Dziś, 17 grudnia, ok. godz. 16:30, na Drodze Krajowej 42., w Działoszynie na wysokości ul. Piłsudskiego, doszło do poważnego wypadku.
Póki co, niewiele wiadomo w sprawie. Trwa akcja służb ratunkowych, policji i straży. Do zdarzenia doszło obok sklepu żelaznego. Droga jest całkowicie zablokowana. Na przejściu dla pieszych potrącono 14-letnią dziewczynkę. Sprawca początkowi odjechał z miejsca zdarzenia. Po czym zgłosił się na policję i wrócił na miejsce wypadku.
Więcej informacji podamy zaraz po otrzymaniu ich od rzecznik prasowej Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
KrB
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Oświetlenie przejść dla pieszych na tym odcinku drogi, to jakiś dramat! Naprawdę jadąc samochodem nie widać pieszego praktycznie wcale, niech jest ubrany cały na czarno i dodatkowo jedzie auto z naprzeciwka, to tylko czekać na tragedię...
Proponuję zabrać się za porządne oświetlenie tych pasów, szkoda pieszych ????
Burmistrz MiG Działoszyn może najwyższy czas wziąć się za oświetlenie tych 3 przejść dla pieszych na tym odcinku. Wszyscy się skarżą od tyłu lat , a efektów dalej brakk.
Niestety jest to droga powiatowa a nie gminna i burmistrz nie może nic zrobić
Na oswietlenie szkoda co innego na zenki lub szarpidruty w lipcu, wstyd!
Dramatyczne doświetlenie przejść dla pieszych właśnie w tym miejscu DK42 dalej koło stacji diagnostycznej jak i koło myjni. Włodarz miasta myślę że się wykarze w tej kwesti poprawy bezpieczeństwa pieszych jak i kierowców
Współczuję rodzinie i dziewczynce... Ale kierowcy też... Bo to oświetlenie na tych przejściach to jakaś kpina... Nie dziwne, że mógł nie zauważyć pieszego...
Jak można współczuć kierowcy? Człowiekowi, który z premedytacją uciekł z miejsca wypadku i pozostawił dziecko bez udzielenia pomocy. Przemyślał, że są kamery i tak go złapią, więc się zgłosił. No jak?
Proszę rodzinę nastolatki o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990
Kierowca to Pan po 70tce, wiadomo jak jest w tym wieku.. pewnie się zestresował i był w szoku. Sam nie wiem jakbym się zachował w takiej sytuacji, jak zareagował . A najłatwiej kogoś oceniać.. Najważniejsze, że zgłosił sam się na policję i wszystko się rozwiązało. Oby dziewczynka szybko wróciła do zdrowia.
nie wiem jak było w tym przypadku,ale widać ogólnie ,że piesi zachowują się jak przygłupy...co z tego ,że wchodzi na przejście,kiedy robi to bezpośrednio pod zderzak samochodu? ludzie ogarnijcie się bo samo pierszeństwo pieszego na pasach nie zastąpi zdrowego rozsądku i myślenia
O.......
Oświetlenie przejść dla pieszych na tym odcinku drogi, to jakiś dramat! Naprawdę jadąc samochodem nie widać pieszego praktycznie wcale, niech jest ubrany cały na czarno i dodatkowo jedzie auto z naprzeciwka, to tylko czekać na tragedię...
Proponuję zabrać się za porządne oświetlenie tych pasów, szkoda pieszych ????
Burmistrz MiG Działoszyn może najwyższy czas wziąć się za oświetlenie tych 3 przejść dla pieszych na tym odcinku. Wszyscy się skarżą od tyłu lat , a efektów dalej brakk.