Poranny wypadek w Trębaczewie. Na jednej z ulic zderzyły się dwa auta osobowe, jeden z kierowców trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 czerwca o godz. 8:50 na ul. Wyzwolenia w Trębaczewie. Jak ustalili policjanci, 36-letnia kobieta, która jechała Hyundaiem nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył poprzedzającej ją Toyoty, którą podróżował 54-letni mężczyzna.
- Kierujący w wyniku uderzenie doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala - tłumaczy asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Obydwoje kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają pajęczańscy policjanci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze