Reklama

Wypadek w Trębaczewie - jeden z kierowców trafił do szpitala

Poranny wypadek w Trębaczewie. Na jednej z ulic zderzyły się dwa auta osobowe, jeden z kierowców trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 czerwca o godz. 8:50 na ul. Wyzwolenia w Trębaczewie. Jak ustalili policjanci, 36-letnia kobieta, która jechała Hyundaiem nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył poprzedzającej ją Toyoty, którą podróżował 54-letni mężczyzna. 

- Kierujący w wyniku uderzenie doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala - tłumaczy asp. Wioletta Mielczarek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. 

Obydwoje kierowcy byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają pajęczańscy policjanci. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 14:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości