Reklama

Wypadek w Wilkowiecku: atak epilepsji za kierownicą?

W piątek 4 lipca, tuż przed południem, w Wilkowiecku doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Ciężarówka wypadła z łuku drogi i uderzyła w sprzęty na terenie pobliskiego gospodarstwa.

W piątek, 4 lipca, tuż przed godziną 12, przy ulicy Chodakowskiego w Wilkowiecku (gm. Opatów, pow. kłobucki) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego. Poszkodowany został kierowca.

Świadkowie zdarzenia relacjonują, że kierowca ciężarówki na łuku drogi pojechał na wprost, wjechał na teren pobliskiej posesji i zatrzymał się uderzając w znajdujące się tam sprzęty. Nie próbował nawet hamować. Zgromadzeni na miejscu zdarzenia przypuszczają, że kierowca mógł zasłabnąć, doznać nagłego ataku epilepsji lub zawału podczas jazdy.

Reklama

Wstępne ustalenia kłobuckich policjantów wskazują, że:

- Kierujący samochodem ciężarowym Iveco, 46-letni mieszkaniec powiatu pajęczańskiego, stracił chwilowo przytomność, zjechał z jezdni i wjechał na teren prywatnej posesji – informuje aspirant Joanna Wiącek – Głowacz, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku.

Na miejscu działali strażacy i zespół ratownictwa medycznego. Mężczyzna kierujący ciężarówką został zabrany do szpitala.

Czynności wyjaśniające okoliczności i ustalające przyczyny zdarzenia prowadzą policjanci.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/07/2025 13:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości