Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch aut w gminie Drużbice. Kierowca zatrzymał pojazd na pasie, a w jego tył wjechało inne auto.
Do wypadku doszło w poniedziałek, 25 sierpnia po godz. 10 na drodze w Wadlewie (powiat bełchatowski. Jak ustalili policjanci, 71-letni kierowca citroena pomylił się przy zjeździe na rondzie, przejechał ok. 200 metrów i zatrzymał pojazd na pasie ruchu.
- W to auto wjechała kia, którą kierował 51-letni mężczyzna - mówi asp. Justyna Drożdż z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.
Ranne zostały dwie osoby: 71-letnia kierowca i 70-letnia pasażerka z Citroena. Medycy podjęli decyzję, aby kobietę przetransportować do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990