Reklama

Wypadek z udziałem dwóch aut - dwie ranne osoby trafiły do szpitala

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch aut w gminie Drużbice. Kierowca zatrzymał pojazd na pasie, a w jego tył wjechało inne auto.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 25 sierpnia po godz. 10 na drodze w Wadlewie (powiat bełchatowski. Jak ustalili policjanci, 71-letni kierowca citroena pomylił się przy zjeździe na rondzie, przejechał ok. 200 metrów i zatrzymał pojazd na pasie ruchu.

- W to auto wjechała kia, którą kierował 51-letni mężczyzna - mówi asp. Justyna Drożdż z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. 

Ranne zostały dwie osoby: 71-letnia kierowca i 70-letnia pasażerka z Citroena. Medycy podjęli decyzję, aby kobietę przetransportować do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    DOMINIK - niezalogowany 2025-08-28 16:02:54

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości