Reklama

WYPADŁ Z DROGI I WPADŁ DO STAWU

30/03/2023 12:51
Dziś, w czwartek 30 marca, w godzinach porannych w miejscowości Wiewiec, w gminie Strzelce Wielkie, doszło do groźnego zdarzenia drogowego.

72-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, prawdopodobnie nie dostosowując prędkości do warunków jazdy, wypadł z drogi do osuszonego stawu. Kierujący w obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala. Jak informuje policja był trzeźwy.

fot.: KPP Pajęczno

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości