Reklama

WYSOKIE MIEJSCA GMIN W OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU

14/10/2022 14:45
Gmina Rząśnia po raz kolejny zajęła II miejsce w rankingu „Liderzy inwestycji – Wydatki inwestycyjne samorządów 2019 – 2021” Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, w kategorii gminy wiejskie. W pierwszej piątce znalazła się również gmina Sulmierzyce.

Wyróżnienie odebrali w minioną środę, 12 października, wójt gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk wraz z kierownikiem Referatu Inwestycji i Rozwoju Przemysławem Cimciochem, podczas XX  jubileuszowej Gali Inwestorów Samorządowych w Katowicach. W kategorii gmin wiejskich na piątej lokacie, notując spadek z trzeciej pozycji w stosunku do poprzedniej edycji, znalazła się gmina Sulmierzyce.

W rankingu pod uwagę brana jest całość wydatków majątkowych, poniesionych w ciągu ostatnich trzech lat (w tym przypadku 2019-2021).

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości