Reklama

Z obrażeniami nogi trafił do szpitala

Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną wypadku 29 kwietnia w Działoszynie. W zdarzeniu ucierpiał kierowca motoroweru.

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło o godz. 18:15 na ul. Częstochowskiej.
- Kierujący motorowerem, jadąc z pasażerem, na skrzyżowaniu w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu – relacjonuje mł.asp. Marcin Pawełoszek, rzecznik KPP w Pajęcznie.
- Ustąpić powinien kierującej fordem, 57-letniej mieszkance gminy Działoszyn. 
W wyniku uderzenia 64-latek z Pajęczna doznał obrażeń prawej nogi i został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policja bada teraz dokładne przebieg zdarzenia.

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości