Reklama

Z ostatniej chwili - 15-latka potrącona przez auto

15-letnia dziewczynka przewieziona została do szpitala w Wieluniu po potrąceniu na przejściu dla pieszych w Czarnożyłach. Doszło do tego dziś rano (poniedziałek, 11 marca) w pobliżu Dino.

 

O potrąceniu nastolatki mundurowi dostali zgłoszenie o 7.20. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia.  

- 58-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, kierująca samochodem marki Mitsubishi, nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła prawidłowo przechodzącą po przejściu dla pieszych piętnastoletnią dziewczynkę – informuje asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Reklama

Poszkodowaną zabrano do szpitala w Wieluniu. Była przytomna.

Policyjny alkomat wykazał, że sprawczyni tego zdarzenia była trzeźwa. O tym, jakie poniesie konsekwencje, będzie można zadecydować po ustaleniu ewentualnych obrażeń nastolatki.

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/03/2024 09:39
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dominik - niezalogowany 2024-03-11 15:08:46

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości