Reklama

Z pracy do szpitala

W jednej z firm w Opojowicach doszło w środę, 21 września, do wypadku. Poszkodowany został pracownik. Mężczyzna wymagał pomocy medycznej.

Jak informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu, wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
- Jak wynika ze  wstępnych ustaleń, 53-letni pracownik doznał urazu nogi, podczas mocowania formy odlewniczej -relacjonuje rzeczniczka wieluńskich mundurowych.
- Mężczyzna trafił do szpitala.  Obecnie trawa ustalanie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego wypadku.  
To nie pierwszy wypadek w tym zakładzie. W ubiegłym roku, w listopadzie, zginął tu 55-latek, obsługujący prasę hydrauliczną.

Magdalena Lizurej
[email protected]

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości