W jednej z firm w Opojowicach doszło w środę, 21 września, do wypadku. Poszkodowany został pracownik. Mężczyzna wymagał pomocy medycznej.
Jak informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu, wieluńscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 53-letni pracownik doznał urazu nogi, podczas mocowania formy odlewniczej -relacjonuje rzeczniczka wieluńskich mundurowych.
- Mężczyzna trafił do szpitala. Obecnie trawa ustalanie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego wypadku.
To nie pierwszy wypadek w tym zakładzie. W ubiegłym roku, w listopadzie, zginął tu 55-latek, obsługujący prasę hydrauliczną.
Magdalena Lizurej
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze