Reklama

Zaginęła 23 lata temu. Teraz policja zatrzymała jej męża

Nowe poszlaki w sprawie sprzed 23 lat. Policjanci z łódzkiego Archiwum X Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Sieradzu badają najnowsze wątki w związku ze zniknięciem mieszkanki Sieradza. Wczoraj (26 czerwca) zatrzymano męża zaginionej.

Kobieta zaginęła na terenie Sieradza w nocy z 23 na 24 grudnia 2000 roku. Łódzcy mundurowi od tego czasu nieustannie pracują nad sprawą, aby wyjaśnić okoliczności zniknięcia kobiety. Teraz w śledztwie pojawiły się nowe wątki. 

Reklama

 

- W poniedziałek - 26 czerwca - funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w  Łodzi na polecenie Prokuratury Okręgowej w Sieradzu dokonali przeszukań lokali mieszkalnych i gospodarczych w Sieradzu, a także otwartych terenów. W działaniach policjantów brał udział pies służbowy do wykrywania zwłok ludzkich oraz wykorzystano georadar - komentuje podkom. Adam Dembiński.

 

Sprawa ma charakter rozwojowy. Prokuratura nie zdradza szczegółów sprawy oraz powodów, dla których mąż zaginionej został zatrzymany. Będziemy monitorować tę sprawę.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości