Policjanci z Wieruszowa poszukują zaginionej Agnieszki... Kobieta wyszła z domu w poniedziałek, 27 października i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Poszukiwana kobieta to mieszkanka Lututowa. Jak ustalono, 58-latka wyszła z domu w poniedziałek, 27 października.
- Z informacji przekazanych przez zawiadamiającą siostrę wynika, że kobieta widziana była wczoraj (w poniedziałek, 27 października - przyp. red.) w godzinach wieczornych i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną - informuje st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Zaginiona kobieta ma ok. 164 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Była ubrana w beżowo-szarą bluzkę, czerwone spodnie w kratkę, klapki, a na głowie miała założoną zieloną chustę.
Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje o jej miejscu pobytu, proszone są o kontakt z wieruszowską komendą pod numerem 47 845 62 11 lub numerem alarmowym 112.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.
Ten komentarz jest ukryty - kliknij żeby przeczytać.