Reklama

Zawisza Pajęczno zaczyna współpracę z GKS - em Bełchatów.

Wczoraj, 4 kwietnia przedstawiciele Zawiszy Pajęczno parafowali umowę o współpracy z Akademią GKS - u Bełchatów. Wszystko to w trosce o rozwój najmłodszych talentów drużyny z Pajęczna.

Wczoraj, 4 kwietnia w siedzibie III - ligowego GKS - u Bełchatów doszło do podpisania umowy pomiędzy Zawiszą Pajęczno a Akademią wspomnianego GKS - u. Umowa, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2026 roku, to jak mówią przedstawiciele Zawiszy:

Nadrzędnym celem współpracy będzie szeroko rozumiany proces szkolenia zawodników grup młodzieżowych oraz współpraca skautingowa, która umożliwi najzdolniejszym zawodnikom Zawiszy testy w Akademii GKS - u Bełchatów.

W podpisaniu umowy uczestniczyli -  prezes Akademii GKS Bełchatów Szymon Serwa, dyrektor Akademii Bartłomiej Kondracki oraz menager ds. rozwoju Akademii Tomasz Zadworny. K​​lub z Pajęczna natomiast reprezentowali - prezes Michał Sojda, skarbnik zespołu Adam Zdunek, sekretarz i kierownik drużyny Dawid Kosmowski oraz członek wspomagający Kamila Krzak - Sojda.

Reklama

Drużyna z Bełchatowa to wicemistrz Polski z 2007 roku​​​​​. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/04/2024 17:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości