Wczoraj, 4 kwietnia przedstawiciele Zawiszy Pajęczno parafowali umowę o współpracy z Akademią GKS - u Bełchatów. Wszystko to w trosce o rozwój najmłodszych talentów drużyny z Pajęczna.
Wczoraj, 4 kwietnia w siedzibie III - ligowego GKS - u Bełchatów doszło do podpisania umowy pomiędzy Zawiszą Pajęczno a Akademią wspomnianego GKS - u. Umowa, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2026 roku, to jak mówią przedstawiciele Zawiszy:
- Nadrzędnym celem współpracy będzie szeroko rozumiany proces szkolenia zawodników grup młodzieżowych oraz współpraca skautingowa, która umożliwi najzdolniejszym zawodnikom Zawiszy testy w Akademii GKS - u Bełchatów.
W podpisaniu umowy uczestniczyli - prezes Akademii GKS Bełchatów Szymon Serwa, dyrektor Akademii Bartłomiej Kondracki oraz menager ds. rozwoju Akademii Tomasz Zadworny. Klub z Pajęczna natomiast reprezentowali - prezes Michał Sojda, skarbnik zespołu Adam Zdunek, sekretarz i kierownik drużyny Dawid Kosmowski oraz członek wspomagający Kamila Krzak - Sojda.
Drużyna z Bełchatowa to wicemistrz Polski z 2007 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze