Dwa auta zderzyły się w sobotę, 16 grudnia na drodze wojewódzkiej nr 449 w Bukownicy. Kierowca oraz pasażerka jednego z pojazdów trafili do szpitala.
Dwa auta zderzyły się w sobotę, 16 grudnia na drodze wojewódzkiej nr 449 w Bukownicy. Kierowca oraz pasażerka jednego z pojazdów trafili do szpitala.
Wszystko działo się po godzinie 10:40. Jak ustalili policjanci, 27-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną, który jechał Toyotą Auris, nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu Toyocie Avensis i doprowadził do zderzenia tych pojazdów.
- 63-letni kierowca, mieszkaniec Łodzi, a także 59-letnia pasażerka trafili do szpitala - mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk z Komendyh Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Reklama
Sprawca stracił prawo jazdy, wkrótce stanie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 663152419
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 663152419