Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę, 20 marca po godzinie 20:30 na trasie S8. Bus uderzył tam w lawetę, który transportował innego busa. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Wszystko działo się na 136 km w drogi ekspresowej S8 w powiecie wieruszowskim, na trasie S8 w kierunku Wrocławia. Bus uderzył tam w lawetę, która transportowała innego busa. Zderzenie wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Tym samym zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.
Droga przez kilka godzin była zablokowana. Kierowcy musieli korzystać z objazdów. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze