Niebezpieczne zdarzenie w Dąbrowie. Zderzyły się tam dwa auta, do szpitala przewieziono cztery osoby.
Wszystko działo się w sobotę, 20 grudnia po godz. 14:30 na drodze krajowej nr 74 w Dąbrowie. Zderzyły się tam dwa auta. 54-letni kierowca skody octavii, zjeżdżając z obwodnicy Wielunia, zderzył się z 45-latkiem, który jechał renault megane.
- Dwójka pasażerów z renault trafiło do szpitala na badania. Obydwaj kierujący również zostali przewiezieni do szpitala - mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu .
Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Policja dokładnie ustala okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941