Reklama

Zderzenie dwóch aut w gminie Wieluń - cztery osoby przewieziono do szpitala

Niebezpieczne zdarzenie w Dąbrowie. Zderzyły się tam dwa auta, do szpitala przewieziono cztery osoby.

Wszystko działo się w sobotę, 20 grudnia po godz. 14:30 na drodze krajowej nr 74 w Dąbrowie. Zderzyły się tam dwa auta. 54-letni kierowca skody octavii, zjeżdżając z obwodnicy Wielunia, zderzył się z 45-latkiem, który jechał renault megane. 

- Dwójka pasażerów z renault trafiło do szpitala na badania. Obydwaj kierujący również zostali przewiezieni do szpitala - mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu .

Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Policja dokładnie ustala okoliczności tego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    DOMINIK - niezalogowany 2025-12-22 12:27:26

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 783 903 941

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości