Kolejny bardzo niebezpieczny incydent na drogach. Tym razem w Przyrownicy (gm. Wodzierady) doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W wyniku zdarzenia ranna została 29-letnia kierująca jednośladem. Kobieta została przetransportowana do szpitala.
Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (27 października) około godz. 17:00. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Wiadomo, że kierująca osobowym audi była trzeźwa. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają łascy mundurowi.
- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 37-letnia mieszkanka Aleksandrowa Łódzkiego jadąc od miejscowości Małyń, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w kierunku Franciszkowa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 29-letniej kierującej motocyklem marki Honda. Motocyklistka, mieszkanka gminy Poddębice, z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala - komentuje mł. asp. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku.
Reklama
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna zdarzeń drogowych. Mundurowi po raz kolejny apelują do kierowców, aby przestrzegali przepisów ruchu drogowego oraz zwracali szczególną uwagę na motocyklistów i rowerzystów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990