Reklama

Zderzenie pojazdów na trasie S8: Sprawca kolizji odmówił przyjęcia mandatu

7 kwietnia około godziny 14. na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Kierzno, gm. Kępno (pow. kępiński) doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z autolawetą. Na miejscu pracowały służby ratownicze.

Zdarzenie miało miejsce między węzłem Wieruszów, a węzłem Kępno. 

- Kierujący pojazdem marki Peugeot, 30-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli, prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności w ruchu drogowym i uderzył w tył pojazdu marki Iveco, którym kierował 58-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego - informuje mł. asp. Anita Wylęga, oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. 

W wyniku zdarzenia sprawca kolizji, który odniósł ogólne obrażenia ciała, został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Kępnie. Po wykonanych badaniach nie wymagał hospitalizacji.

Reklama

- W związku z odmową przyjęcia mandatu przez kierowcę Peugeota sporządzono dokumentację celem skierowania wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kępnie - mówi rzeczniczka kępińskiej policji. 

Obaj kierujący byli trzeźwi. Na czas działań służb ratowniczych, droga S8 w kierunku Wrocławia była całkowicie zablokowana. Aktualnie jest już przejezdna. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości