Reklama

Zjechał dostawczakiem do rowu - jak tłumaczył się 46-latek?

Niebezpieczne zdarzenie w Tyblach. Kierowca dostawczego iveco w pewnym momencie zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. 

Wszystko działo się w piątek, 19 grudnia po godz. 15 na drodze wojewódzkiej nr 482 w Tyblach (gmina Sokolniki). W pewnym momencie kierowca dostawczego Iveco zjechał z drogi i wjechał do rowu. 

- 46-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego tłumaczył, że podczas jazdy źle się poczuł i dlatego zjechał do przydrożnego rowu - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

W związku ze złym samopoczuciem, mężczyzna został zabrany do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/12/2025 22:47
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości