Niebezpieczne zdarzenie w Tyblach. Kierowca dostawczego iveco w pewnym momencie zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu.
Wszystko działo się w piątek, 19 grudnia po godz. 15 na drodze wojewódzkiej nr 482 w Tyblach (gmina Sokolniki). W pewnym momencie kierowca dostawczego Iveco zjechał z drogi i wjechał do rowu.
- 46-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego tłumaczył, że podczas jazdy źle się poczuł i dlatego zjechał do przydrożnego rowu - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
W związku ze złym samopoczuciem, mężczyzna został zabrany do szpitala w celu przeprowadzenia dalszych badań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze