Reklama

Zjechał z drogi i uderzył z drzewo. Zatrzymano dwóch mężczyzn pod wpływem

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielny wieczór, 2 października, na ul. Torowej w Wieluniu. Po godz. 23. Kierowca mazdy na łuku drogi pojechał prosto, przebił się przez ogrodzenie z siatki przy wieży ciśnień i zatrzymał na drzewie.

- Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn, w wieku 30 i 42 lata, uczestniczących w tym zdarzeniu - ml.asp. Przemyslaw Wielgosinski z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.
- 0baj znajdowali się w stanie nietrzeźwości – dodaje.
Na miejscu pracował Zespół Ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy obu uczestnikom zdarzenia. Nie wymagali hospitalizacji. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.


Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości