Reklama

Zmarła radna Rady Miejskiej

Zmarła Krystyna Grzelak, radna Rady Miejskiej w Złoczewie trzech kadencji. Ciepło wspomina ją burmistrz Dominik Drzazga.

– Wspaniała kobieta, pełna energii i uśmiechu – tak wspomina ją Dominik Drzazga, burmistrz Złoczewa.
– Krysia była taką rakietą połączoną z mini reaktorem jądrowym. Wszędzie miała pełno energii dodatkowo dobre serce i chęć pomocy innym – dodaje włodarz.
Niewątpliwie śmierć radnej to wielka strata dla społeczności gminy Złoczew i sołectwa Łeszczyn.
Krystyna Grzelak przeżyła 54 lata. Prócz aktywności na rzecz lokalnej społeczności, prowadziła gospodarstwo rolne. Zmarła po operacji serca.
Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na środę, 8 czerwca.

Sławomir Rajch
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości