W jednym z mieszkań w Wieruszowie znaleziono zwłoki mężczyzny. Co było przyczyną jego śmierci?
Ciało 54-letniego mieszkańca powiatu ostrzeszowskiego znaleziono we wtorek, 27 sierpnia po godz. 16 w jednym z mieszkań na ul. Klemensa Wierusza.
- Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Jak dodaje, zgon mężczyzny nastąpił z przyczyn naturalnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze