Reklama

Znaleziono zwłoki w jednym z mieszkań - co było przyczyną śmierci mężczyzny?

W jednym z mieszkań w Wieruszowie znaleziono zwłoki mężczyzny. Co było przyczyną jego śmierci?

Ciało 54-letniego mieszkańca powiatu ostrzeszowskiego znaleziono we wtorek, 27 sierpnia po godz. 16 w jednym z mieszkań na ul. Klemensa Wierusza. 

- Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Jak dodaje, zgon mężczyzny nastąpił z przyczyn naturalnych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości