20/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Na zdjęciach z Międzywojewódzkich Mistrzostw Taekwon-do w Stęszewie widzimy zwycięzców z LKS Victoria Taekwon-do Działoszyn. Zdobyli oni łącznie 18 medali, w tym 8 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe. Juniorzy młodsi wykazali się szczególnie, zdobywając pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej. Szymon Bociąga, Kinga Szymala, Sara Kucharek, Iga Jenś, oraz inni zawodnicy pokazali wysoką formę i talent na wielkopolskich matach.