25/08/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Adam Kuś, świeżo upieczony mistrz Polski w kolarstwie szosowym, dzieli się emocjami po triumfie. Podkreśla mocną dyspozycję i kluczową rolę drużyny Lubelskie Perła Polski. Wspomina korzenie w klubie Mlks-u Wieluń oraz satysfakcję z bycia częścią profesjonalnego zespołu. Zwycięstwo to owoc ciężkiej pracy, pasji i solidnych fundamentów.