02/08/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z odbudowy i reaktywacji klubu GLKS Strzelce Wielkie, który po pięcioletniej przerwie wraca na boisko. Wspólne treningi, zaangażowanie lokalnych władz, pierwszy sparing i ogromne zaangażowanie zarządu, trenera oraz całej społeczności. Nadzieja, radość i wielkie emocje towarzyszą powrotowi drużyny na ligowe boiska B-klasy.
Na zdjęciu zarząd GLKS Strzelce Wielkie wraz z wójtem gminy. Od lewej, Patryk Zawadzki-członek zarządu, Artur Hazler-skarbnik klubu, Sebastian Chodak-prezes klubu, Damian Ciemcioch-wójt gminy, Robert Zięba-wiceprezes, Robert Krzypkowski trener GLKS-u, Paweł Kapelańczyk-członek zarządu