28/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
W niedzielny poranek do Czarnożył zjechali zawodnicy tenisa stołowego, grający zarówno amatorsko, jak i ci zrzeszeni w klubach do IV ligi. Turniej miał na celu popularyzację gry i aktywnego trybu życia oraz promocję gminy jako ośrodka tenisa stołowego. Rywalizacja odbywała się w kategorii open, bez podziału wiekowego. W turnieju wzięło udział 32 zawodników z 16 drużyn. Zwycięstwo odnieśli Kamil Sadziński i Artur Kubiak. Emocje towarzyszyły meczom półfinałowym i finałowym, a nagrodzonym zawodnikom gratulowali organizatorzy.
Zdjęcia z III Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z III Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z III Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z III Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły / fot.: Elżbieta Mizak
Zdjęcia z III Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły / fot.: Elżbieta Mizak