15/05/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Na zdjęciach przedstawione są dwie osoby, podejrzane o kradzież elektroniki w supermarkecie w Łasku. Z monitoringu wynika, że wzięli myszki komputerowe, transmitery FM i router mobilny o łącznej wartości powyżej 1800 zł. Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzn, zachęcając do kontaktu pod podanymi numerami. Wizerunki sprawców są dostępne dla osób, które mogą posiadać informacje na ten temat.
Fot. KPP Łask
Fot. KPP Łask
Fot. KPP Łask
Fot. KPP Łask