Reklama

Policja poszukuje dwóch złodziei - może ich znacie?

Łaska policja poszukuje dwóch mężczyzn, który dopuścili się kradzieży w jednym z łaskich supermarketów z elektroniką. Łupem padł sprzęt o łącznej wartości ponad 1,8 tys. zł.

Do kradzieży doszło 24 i 26 lutego 2025 r. w jednym z supermarketów z elektroniką w Łasku. Zawiadomienie o przestępstwie wpłynęło 17 marca 2025 roku, kiedy to po czasie personel przejrzał zapis monitoringu i zorientował się, że brakuje towaru. 

- Jak wynika z ustaleń, dwóch mężczyzn w wieku od 40 do 50 lat ukradło dwie myszki komputerowe, trzy transmitery FM oraz router mobilny. Łączna wartość skradzionego towaru to ponad 1800 złotych. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu - mówi mł. asp. Bartłomiej Kozłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łasku. 

Reklama

Jeśli ktoś rozpoznaje osoby, których wizerunek opublikowała policja, proszony o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Łasku pod jeden podanych numerów telefonów: 47 84 542 11 / 47 845 42 23 lub powiadomienie najbliższej jednostki policji.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości