13/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Sukces WKS-u Wieluń w półfinale! Siatkarze pokonali ekipę z Wrocławia 3:0, zapewniając sobie miejsce w Turnieju Półfinałowym o I ligę. Mimo trudności, drużyna Bartłomieja Matejczyka i Leszka Pałygi wykazała się determinacją. Kontuzja atakującego Rafała Pawlaka nie zatrzymała ich zwycięskiego biegu. Teraz celują w jeszcze lepszą grę w kolejnych etapach. Emocje towarzyszyły każdej piłce, a klasa przeciwnika była wymagająca. Za kulisami już planują dalsze kroki, a organizacja Turnieju Półfinałowego we własnej hali byłaby marzeniem. Siatkarze skupiają się na ciężkiej pracy, nie pozwalając sobie na rozleniwienie po zwycięstwie. Teraz czeka ich kolejny etap, ale z determinacją i zaangażowaniem nadal będą dawać z siebie wszystko.