03/04/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Wspaniałe zdjęcia z Powiatowych Zawodów w Piłce Nożnej Dziewcząt na stadionie WOSiR w Wieluniu! Najlepsze drużyny szkolne z regionu rywalizowały o mistrzostwo, a zwycięstwo przypadło zawodniczkom z I LO im. Tadeusza Kościuszki. Ich emocjonujący triumf po serii rzutów karnych zapewnił im tytuł mistrzyń powiatu i awans do półfinału województwa łódzkiego. Gratulacje dla obu zespołów za udany występ i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach zawodów!