28/10/2024 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Galeria zdjęć z wyjątkowego dnia oddania hołdu nauczycielom w II LO w Wieluniu. Uczniowie wspominają z pochwałą nauczycieli, którzy przyczyniali się do rozwoju młodego pokolenia. Przy pomniku Sybiraków oraz grobie Zofii Ulmy i Ireny Kubiak zapalają znicze, pielęgnując pamięć o tych, którzy pracowali z poświęceniem. Dyrektor Renata Tatara dzieli się historią szkoły, podkreślając znaczenie nauczycieli dla edukacji. Zdjęcia ukazują atmosferę refleksji, wdzięczności i uświadomienia młodzieży o dziedzictwie szkoły.