W ostatnich dniach funkcjonariusze policji wpadli na trop nastolatka, który miał posiadać znaczne ilości narkotyków. Szybko postanowili przejść do działania, gdyż zebrane przez nich informacje były wiarygodne. Policyjny trop okazał się słuszny. 16-latek miał przy sobie metamfetaminę.
W ostatnich dniach funkcjonariusze policji wpadli na trop nastolatka, który miał posiadać znaczne ilości narkotyków. Szybko postanowili przejść do działania, gdyż zebrane przez nich informacje były wiarygodne. Policyjny trop okazał się słuszny. 16-latek miał przy sobie znaczną ilość metamfetaminy.
- Mundurowi przejęli znalezione u 16-latka narkotyki. Wstępne testy wykazały, że jest to blisko 115 gramów metaamfetaminy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie nieletni mieszkaniec powiatu kłobuckiego odpowie przed Sądem Rodzinnym - komentuje asp. Joanna Wiącek-Głowacz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.
Reklama
Mundurowi przypominają, że nawet osoby nieletnie odpowiadają za swoje czyny. Jednocześnie policyjni profilaktycy zwrócili się z apelem do rodziców, aby zwracali uwagę, gdzie i jak spędzają czas ich dzieci. Szybka reakcja rodziców może uratować pociechy przed kryminalną przyszłością i poważnymi problemami z używkami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze