Reklama

20-latek przyłapany z marihuaną

Policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego pajęczańskiej komendy zatrzymali forda do kontroli drogowej. Okazało się, że 20-letni pasażer auta posiadał przy sobie marihuanę.

Do zdarzenia doszło 4 marca przed godz. 20:00 w Dylowie Szlacheckim. Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej forda focusa. Okazało się, że 23-letni kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania takimi pojazdami. 
- Samochodem podróżowało jeszcze trzech innych mężczyzn. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach z wnętrza pojazdu, więc przeszukali pasażerów – informuje asp. Marcin Pawełoszek, rzecznik KPP w Pajęcznie.
- Przy 20-letnim mieszkańcu Pajęczna znaleźli trzy dilerki z marihuaną. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli siedem gramów tego narkotyku. 
Młody mężczyzna został zatrzymany i odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia. Natomiast 23-letni kierowca może otrzymać wysoką grzywną za kierowanie bez uprawnień. 
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości