Policjanci wydziału patrolowo-interwencyjnego pajęczańskiej komendy zatrzymali forda do kontroli drogowej. Okazało się, że 20-letni pasażer auta posiadał przy sobie marihuanę.
Do zdarzenia doszło 4 marca przed godz. 20:00 w Dylowie Szlacheckim. Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej forda focusa. Okazało się, że 23-letni kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania takimi pojazdami.
- Samochodem podróżowało jeszcze trzech innych mężczyzn. Podczas kontroli funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach z wnętrza pojazdu, więc przeszukali pasażerów – informuje asp. Marcin Pawełoszek, rzecznik KPP w Pajęcznie.
- Przy 20-letnim mieszkańcu Pajęczna znaleźli trzy dilerki z marihuaną. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli siedem gramów tego narkotyku.
Młody mężczyzna został zatrzymany i odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia. Natomiast 23-letni kierowca może otrzymać wysoką grzywną za kierowanie bez uprawnień.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze