Reklama

23-latka surowo ukarana - jechała ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym

23-latka przekroczyła prędkość o blisko 60 kilometrów na godzinę. Policjanci ukarali ją surowym mandatem, kobieta stracił też prawo jazdy na trzy miesiące.

Cała sytuacja wydarzyła się we wtorek, 1 kwietnia na terenie jednej z miejscowości w gminie Wieruszów. Podczas prowadzonej kontroli, policjanci zwrócili uwagę na osobowego mercedesa. Kierowca jechał autem 110 km/h w obszarze zabudowanym, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 60 km/h. 

- Podczas legitymowania okazało się, że pojazdem kierowała 23-letnia mieszkanka gminy Wieruszów. Policjanci zatrzymali kobiecie uprawnienia do kierowania pojazdami na okres trzech miesięcy - informuje st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Reklama

23-latka została też ukarana mandatem w wysokości 1,5 tys. zł, otrzymała też 13 punktów karnych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości