Reklama

26-latek kradł alkohol z marketu - grozi mu pięć lat więzienia

26-latek został zatrzymany za kradzieże alkoholu w markecie na terenie Sieradza. Straty oszacowano na ponad 1600 zł. Mężczyźnie grozi kara pięciu lat pozbawienia wolności. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu otrzymali informację o kradzieżach alkoholu w jednym z marketów spożywczych na terenie Sieradza. 

- Złodziej wykorzystując nieuwagę personelu podchodził do regałów, skąd brał towar i chował go w torbę. Następnie przekraczał linię kas, nie płacąc za niego. Policjanci zbierali materiał dowodowy, przeglądali i analizowali zapisy monitoringu, współpracując również z personelem sklepu. Trop prowadził do 26-letniego mieszkańca powiatu zduńskowolskiego, który miał na swoim koncie podobne przestępstwa. Okazało się, że mężczyzna w kwietniu i czerwcu ukradł alkohol na łączną kwotę ponad 1600 złotych - informuje asp. szt. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Reklama

Mężczyzna został zatrzymany na początku lipca. Usłyszał dwa zarzuty kradzieży, w trakcie przesłuchania przyznał się do popełnienia tych czynów. Tłumaczył, że skradziony towar sprzedawał przypadkowym osobom, a pieniądze przeznaczał na bieżące zakupy. Za kradzież grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości