Reklama

26-latek ze Złoczewa będzie deportowany? Ukrainiec wielokrotnie łamał przepisy prawa

26-letni Ukrainiec ze Złoczewa może wkrótce opuścić nasz kraj. Policjanci złożyli do Straży Granicznej w Łodzi wniosek o wydanie z Polski. Powód? Wielokrotne naruszanie prawa. 

Jak informują funkcjonariusze, w styczniu tego roku mężczyzna został zatrzymany na terenie Rawy Mazowieckiej, gdy pod wpływem alkoholu jechał Fiatem. To nie był jednak koniec - 16 kwietnia br. 26-latek wpadł na terenie Złoczewa - również jechał autem po spożyciu alkoholu. 

- W toku dalszych ustaleń okazało się, że w przeszłości był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności oraz dopuścił się szeregu rażących wykroczeń drogowych - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Reklama

Mając na uwadze ochronę bezpieczeństwa i publicznego porządku, policjanci wystąpili z wnioskiem do placówki Straży Granicznej w Łodzi o wydanie decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu do kraju pochodzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości