26-letni Ukrainiec ze Złoczewa może wkrótce opuścić nasz kraj. Policjanci złożyli do Straży Granicznej w Łodzi wniosek o wydanie z Polski. Powód? Wielokrotne naruszanie prawa.
Jak informują funkcjonariusze, w styczniu tego roku mężczyzna został zatrzymany na terenie Rawy Mazowieckiej, gdy pod wpływem alkoholu jechał Fiatem. To nie był jednak koniec - 16 kwietnia br. 26-latek wpadł na terenie Złoczewa - również jechał autem po spożyciu alkoholu.
- W toku dalszych ustaleń okazało się, że w przeszłości był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności oraz dopuścił się szeregu rażących wykroczeń drogowych - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Reklama
Mając na uwadze ochronę bezpieczeństwa i publicznego porządku, policjanci wystąpili z wnioskiem do placówki Straży Granicznej w Łodzi o wydanie decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu do kraju pochodzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze