Reklama

32-latka, po wypadku, trafiła do szpitala

19/11/2021 12:43
Niezachowanie odpowiedniej ostrożności mogło być przyczyną kraksy, do jakiej doszło 19 listopada, ok. 10:00, w Mokrsku. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiła jedna z biorących w niej udział.

Jak informuje st. asp. Katarzyna Grela, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji

w Wieluniu, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-latka kierująca volkswagenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzyła się z fordem, którym kierowała 32-latka.

- W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiła kierująca volkswagenem – podaje st. asp. Grela.

W miejscu kraksy panowały utrudnienia w ruchu. Pracowali tam mundurowi, wyjaśniając wszystkie okoliczności wypadku.



 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości