43-latek, który jechał peugeotem, na łuku drogi w Wieruszowie zjechał do rowu. Przyczyną zdarzenia było to, że kierowca... skupił się na głośnej pracy skrzyni biegów.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 20 listopada na ul. Bolesławieckiej w Wieruszowie. 43-letni kierowca peugeota na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.
- Tłumaczył, że niedostatecznie obserwował jezdnię, ponieważ swoją uwagę skupił na głośnej pracy skrzyni biegów - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Mężczyźnie nic się nie stało, był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze