Reklama

43-latek wjechał autem do rowu - wszystko przez... skrzynię biegów

43-latek, który jechał peugeotem, na łuku drogi w Wieruszowie zjechał do rowu. Przyczyną zdarzenia było to, że kierowca... skupił się na głośnej pracy skrzyni biegów. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 20 listopada na ul. Bolesławieckiej w Wieruszowie. 43-letni kierowca peugeota na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. 

- Tłumaczył, że niedostatecznie obserwował jezdnię, ponieważ swoją uwagę skupił na głośnej pracy skrzyni biegów - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. 

Mężczyźnie nic się nie stało, był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości