Reklama

72-latka nie ustąpiła pierwszeństwa

19/11/2021 15:41
Na ul. Sieradzkiej w Wieluniu doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch pojazdów. Kierujący byli trzeźwi.

-Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 72-latka, kierująca skodą, włączając się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu - informuje st. asp. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.

- Zderzyła się z fiatem doblo. W wyniku zdarzenia 72-letnia kobieta, z lekkimi obrażeniami ciała, trafiła do szpitala.

Po udzielonej pomocy medycznej została z niego wypisana. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

[caption id="attachment_1861" align="alignnone" width="696"]

fot.: Katarzyna Cieślik[/caption]

 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości