Reklama

Auto dachowało na S8 - kierowca prawdopodobnie zasnął

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na trasie S8. Pojazd zjechał z drogi i dachował. Autem podróżowało w sumie pięć osób. 

Wszystko działo się w sobotę, 28 czerwca przed godz. 10 w okolicach miejscowości Gorczyn (powiat łaski) na trasie S8 w kierunku Wrocławia. Dachowała tam osobowa skoda.

- 31-letni obywatel Uzbekistanu uderzył w bariery energochłonne, a następnie dachował. W pojeździe było czterech pasażerów, wszyscy to obywatele Uzbekistanu. Nikomu na szczęście nic się nie stało - mówi nadkom. Aneta Sobieraj, rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. 

Kierowca był trzeźwy, prawdopodobnie zasnął za kierownicą. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości