Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na trasie S8. Pojazd zjechał z drogi i dachował. Autem podróżowało w sumie pięć osób.
Wszystko działo się w sobotę, 28 czerwca przed godz. 10 w okolicach miejscowości Gorczyn (powiat łaski) na trasie S8 w kierunku Wrocławia. Dachowała tam osobowa skoda.
- 31-letni obywatel Uzbekistanu uderzył w bariery energochłonne, a następnie dachował. W pojeździe było czterech pasażerów, wszyscy to obywatele Uzbekistanu. Nikomu na szczęście nic się nie stało - mówi nadkom. Aneta Sobieraj, rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
Kierowca był trzeźwy, prawdopodobnie zasnął za kierownicą.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze