Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartkowe popołudnie w Radomsku. Kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w słup energetyczny. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Wszystko działo się ok. godz. 13 na ul. Przedborskiej. Jak ustalili policjanci, 66-latek, który jechał toyotą najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w słup energetyczny.
Oprócz kierowcy, w pojeździe jechała 10-letnia dziewczynka. Ona, podobnie jak mężczyzna, trafili do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze