Reklama

Auto uderzyło w słup - 66-latek zasłabł za kierownicą

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartkowe popołudnie w Radomsku. Kierowca stracił panowanie nad autem i uderzył w słup energetyczny. Dwie osoby trafiły do szpitala. 

Wszystko działo się ok. godz. 13 na ul. Przedborskiej. Jak ustalili policjanci, 66-latek, który jechał toyotą najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w słup energetyczny. 

Oprócz kierowcy, w pojeździe jechała 10-letnia dziewczynka. Ona, podobnie jak mężczyzna, trafili do szpitala. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości