Wieruszowska komenda ma nowych szefów wydziału kryminalnego. Naczelnikiem został kom. Tomasz Strzała, a jego zastępcą asp. szt. Izabela Baranowska.
Rozkazy personalne wręczono podczas uroczystej zbiórki, która odbyła się w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w środę, 16 kwietnia. Uroczystość miała podniosły charakter i była wyrazem uznania dla dotychczasowej służby oraz zaangażowania funkcjonariuszy.
- Nowo mianowani naczelnicy to mundurowi z wieloletnim doświadczeniem, którzy swoją codzienną pracą udowodnili profesjonalizm, odpowiedzialność oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Ich dotychczasowa służba to przykład wzorowego wypełniania obowiązków i troski o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu - mówi st. asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.
Reklama
Nowym naczelnikiem wydziału kryminalnego został kom. Tomasz Strzała, a jego zastępcą będzie asp. szt. Izabela Baranowska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze