Reklama

Aż 4 złote medale dla Mikołaja Popiela. Niebywały sukces młodego pływaka z Pajęczna

Druga runda Szkolnych Mistrzostw Sportowych (SMS) w pływaniu dostarczyła kibicom wielu emocji, a największym triumfatorem zawodów okazał się zespół SMS Lublin. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Mikołaj Popiel, który zaprezentował wybitną formę i sięgnął po cztery złote medale, potwierdzając tym samym swoją dominację w rywalizacji

Młody pływak z Pajęczna, wychowanek miejscowej Meduzy, który reprezentuje barwy drużyny SMS Lublin był nie do zatrzymania, triumfując w aż czterech konkurencjach! Popiel zdobył złote medale w wyścigach na 400 metrów stylem zmiennym, 200 metrów stylem zmiennym, 100 metrów stylem motylkowym oraz 200 metrów stylem motylkowym. Jego występy były popisem techniki, wytrzymałości i determinacji, co pozwoliło mu zostawić rywali daleko w tyle.

Gratulacje dla Mikołaja Popiela i całego zespołu SMS Lublin za znakomite wyniki i mistrzowski poziom sportowej rywalizacji!

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości