Do zdarzenia drogowego doszło dziś, 30 maja, o godz. 9:15 na ul. Sieradzkiej w Wieluniu.
- Kierujący busem nie zachował należytej ostrożności, zagapił się i wjechał w przydrożny słup elektryczny – relacjonuje mł. asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.
- W wyniku zdarzenia pasażerka doznała obrażeń. Na chwilę obecną są ustalane te obrażenia, kobieta jest zaopatrywana przez załogę karetki pogotowia.
Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierowca był trzeźwy.