Reklama

BUSEM WJECHAŁ W PRZYDROŻNY SŁUP

30/05/2023 10:28
Do zdarzenia drogowego doszło dziś, 30 maja, o godz. 9:15 na ul. Sieradzkiej w Wieluniu.

- Kierujący busem nie zachował należytej ostrożności, zagapił się i wjechał w przydrożny słup elektryczny – relacjonuje mł. asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

- W wyniku zdarzenia pasażerka doznała obrażeń. Na chwilę obecną są ustalane te obrażenia, kobieta jest zaopatrywana przez załogę karetki pogotowia.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierowca był trzeźwy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości